Seznam podpisov

Podpisane institucije

592 podpisov
Slovensko odonatološko društvo
Klub Tiffany
Mladinski svet Celje
Oddelek za Medijske študije UP FHŠ
TAM-TAM Inštitut
Inštitut za ekologijo
Znanost na cesti
Desnahemisfera
DrMr
Radio Basement
KD ROV ŽELEZNIKI
Rod Bistriških gamsov Kamnik
Fundacija Ulay
Študentsko sociološko društvo Sociopatija
Društvo prijateljev zmernega napredka (DPZN), Glagoljaška 4, Koper
Medgeneracijsko društvo Bloški prstki
Sindikat novinarjev Slovenije
Finta
Psihedelično društvo Slovenije
Kulturno društvo GRUDEN
Društvo Barvni krog - DRUŠTVO ZA VSE
Bunker, Ljubljana
Kud Ljud
Zavod Aksioma
Znanstveno društvo Sledilnik
Klub študentov Sežana
Društvo Duh časa
Ne in Ne
Ars Ramovš
Hupa Brajdič (KUD Center 21)
vrtinec doo
AKC Metelkova mesto
Aequitas - Študentsko društvo za človekove pravice in demokratizacijo
VOOM Mag
Glasbeno izobraževalni center Musica Antica et Moderna
FV zavod za umetniško in kulturno produkcijo
Društvo Ljudmila
Mladinski svet Občine Rogaška Slatina
Projekt Lokus
Sindikalna organizacija (SO) Brda
Kulturno umetniško društvo SOLVD
Društvo Humanitas - Center za globalno učenje in sodelovanje
KuKu - Društvo za kreativno udeležbo
Radiofabrik Salzburg (Austria)
Forum Ljubljana
Klub ajdovskih študentov in dijakov
MIKK Murska Sobota
Radio MARŠ
Plesni Teater Ljubljana
Društvo kulturologov Kult.co
Mladinski center BIT
MKNŽ (Mladinski klub Nade Žagar)
Dallas Records
Črnfest
Mladinski kulturni klub Bele krajine
Kemijski inštitut
AK Records
Studio Moste
Športno društvo Obala riders
DIVJA MISEL (Vodnikova domačija Šiška, Knjižnica pod krošnjami, pisarna Ljubljane, Unescovega mesta literature)
Cosmolab, Zavod za promocijo in popularizacijo astrofizike
Gledališče Glej
Mladinsko društvo Bistrica ob Sotli
Humanistično in umetniško društvo "O"
Revija Šum
Zavod Kinoatelje
PIC, Ljubljana
UL Medicinska fakulteta
Društvo študentov primerjalne književnosti (DŠPK)
Poligon kreativni center
AVA Akademija za vizualne umetnosti
Neue Slowenische Kunst
CONA zavod
Filmska produkcija Zavod Rusaalka
DRUŠTVO ZA RAZVOJ IN PROMOCIJO KULTURE - ŠPIL
Društvo informacijski center Legebitra
Inštitut za antropološke in prostorske študije, ZRC SAZU
Društvo Mlada akademija
Focus, društvo za sonaraven razvoj
Novi dijak
KSS PERGAM
Gallus J. Carniolus zavod
Ustanova ZSU - Združenje slovenskih ustanov
Ustanova Gallus
Slovensko mladinsko gledališče
Društvo za pomoč in samopomoč brezdomcev Kralji ulice
Radio Študent
Društvo slovenskih literarnih kritikov
Zavod ODTIZ
Glasbeno društvo Cahn
Družina umetnosti Narobov
202, z.o.o.
Urbana Vrana
KUD Mreža
Dub Lab
Klub Taraja
Društvo za domače raziskave
Zavod Diskoloka
Decair (band)
Društvo za dodobno klovnsko umetnost

Osebe, ki so podpisale

15313 podpisov
Anton Klepec
Matjaž Končina
Aleksa Prodanovic
¸Alenka Juvan
Blaž Bašič
Aleš Vaupotič
Patricija Knez
Tadej Brodaric
Špela Krajnc
Denis Cejvan
Tea Vidmar
Duška Popovski
Dubravka Duba Sambolec
Anja Naglič
Andrej Gregorač
mitja dobovicnik
Kaja Beliš
Jure Škerl
Tisa Vrhovec
Barbara Kurtov
Lejla Huskić
Kaja Tržan
Peter Česen
Borut Kozuh
Davor Radovanovič
Eva Novak
Rebeka Primc
Rok Zupan
Andrej Čurman
Stanka Štrus
Til Štamcar
Blaž Štamcar
Vesna Strmšek
Iztok Kos
Natalija Kosmač
Ljudmila Bezlaj Krevel
Marjan Tomkiewicz
Nika Škof
Matija Jelnikar
Nataša Zavrl
Roman Kajzar
Jana sedej
BORUT GARTNER
Simon Hudolin
Janez Božič
Marjan Colja
Ninko Potkolnjak
Lea Elena Vidmar
Katja Culiberg
Maja Bačer
Peter Lebar
Katerina Radevska
Jernej Dolničar
Jernej Dolničar
Dušan Seliškar
Ankica kukovec
Valentina Babuder
Katja Golob
Mišo Dakić
Jakov Zlodre
Anze Kozak
Alja Grželj
Jelka Maligoj
Darko Maligoj
Marina Kružić-Zekić
Monika Žagar
Katica Špiranec
Peter Dragovic
Erika Valecic
Edvard Hadalin
Zdenka Gajser
Alenka Spacal
Ela Nešić
Tara Nisha Oman
IGOR ERZETIČ
Luka Loncarevic
andrej c. rant
Davor Maršić
Mateja Jurkovič
Borut Zalar
Luka Komat
maja hawlina
Lara Tumpej
Jernej Oblak
Matevž Zenkovič
Matjaž Žitnik
Roman Košnik
Neža Hribernik
Aja Sredanović
Martin Lesjak
Luka Naumovski
Jan Robek
Branimir Šumak
Jan Mihevc
Gregor Kruh
Aljaž Prosen
anja planišček
Katja Vurcer Straže
Slobodan Vukosavljević
Tijana Todorovic