Seznam podpisov

Podpisane institucije

592 podpisov
Radio Bruškin, Kotor, Crna Gora
Sijenke
RTV,Radio Novi Sad,Prvi program
Discokomitee (band)
Društvo študentov računovodstva in revizije
Klub Roller Derby Ljubljana
Klub vrhniških študentov
AarrgghH
AMARC Europe (Association mondiale des radiodiffuseurs communautaires Europe)
LjubljanJah Vibes
Društvo Modrina
Združenje Synaptic
Društvo za preučevanje rib Slovenije
Al Kaida
Isis
Društvo tabornikov Rod XI. SNOUB Miloša Zidanška Maribor
Noctiferia
Dobre zgodbe, d.o.o.
KAK Unterhund
AGORA-Verein Arbeitsgemeinschaft offenes Radio/Avtonomno gibanje odprtega radia
Ambasada Svetlane Makarovič
GT22
ustanova fundacija sonda
Festival mladih kultur Kunigunda
Mladinski kulturni klub eMCe plac
Zavod tipoRenesansa
Društvo IMPRO
UNIDU radio
damit doo
Društvo Kikimore
Filmsko društvo Temporama
Zveza slovenskih godb
Klub Big Band Radlje
Lista kolesarje in pešcev
MŠKD Žerjav
RadioTeatar Bajsic i prijatelji
Zavod Mladinski center Kotlovnica Kamnik
KULTURNO IN UMETNIŠKO DRUŠTVO FINTA
Društvo DIH - Enakopravni pod mavrico
Laški akademski klub
Media daily
KUD Bee Geesus
Telesport hr
IG Kultur Steiermark
Zavod Kinoatelje, Nova Gorica
Skalar d.o.o.
Glitterbeat Records
Društvo slovenskega animiranega filma
KUD JUST US
Just us
Društvo gledaliških kritikov in teatrologov Slovenije
Udruga za razvoj medijske i građanske kulture - RADIO STUDENT (Zagreb)
Andragoško društvo Slovenije
Radio Kampus
nogometplus.net
Ravno Do Dna / ravnododna.com - pop culture portal, Croatia
Kulturno-umetniško društvo Moment
Zavod O, zavod škofjeloške mladine
Klub študentov občine Koper
Bralno društvo Slovenije
Zavod Koroška Pride
Društvo za uveljavljanje enakosti in pluralnosti Vita Activa
Klinja d.o.o.
Društvo Asociacija
Sindikat veterinarjev Slovenije
INN KICK
Centralala, združenje za spodbujanje glasbene kulture
Društvo napovedovalcev Slovenije
društvo AREAL
Trite Sound
Mladi za podnebno pravičnost
Kolektiv ZIZ
programa de radio, confrontacion de ideas, queretaro,mexico
KMKC Kompleks
Festival Velenje
Kulturno umetniško društvo Transformator
KABINET 01 oblik. viz. kom.
Društvo B-Roll Media
Zavod TransAkcija
Alcedo - Zavod za kulturni in trajnostni razvoj, Labor
Zavod Angart
PLESNI STUDIO INTAKT -združenje ustvarajlcev sodobnega plesa
Civil Radio Budapest
Društvo Kulturni Center Bajta
Društvo novinarjev Slovenije
Skupščina proti deportacijam in proti mejam, Trst
Athlone Community Radio
Antikvariat Glavan
Zavod kultura in prosveta
GalerijaGallery
GOKUL - Građanska organizacija za kulturu
Studio Cepelin
Zveza svobodnih sindikatov Slovenije
URGH!, zavod za dejavnosti v kulturi
Kulturno umetnisko drustvo Impromobile
Zavod za razvoj in umetnost - Art središče
ONEJ - društvo prekmurske pobude
Glasilka
šd zoo station velenje
KUD Marnie film

Osebe, ki so podpisale

15313 podpisov
Anton Klepec
Matjaž Končina
Aleksa Prodanovic
¸Alenka Juvan
Blaž Bašič
Aleš Vaupotič
Patricija Knez
Tadej Brodaric
Špela Krajnc
Denis Cejvan
Tea Vidmar
Duška Popovski
Dubravka Duba Sambolec
Anja Naglič
Andrej Gregorač
mitja dobovicnik
Kaja Beliš
Jure Škerl
Tisa Vrhovec
Barbara Kurtov
Lejla Huskić
Kaja Tržan
Peter Česen
Borut Kozuh
Davor Radovanovič
Eva Novak
Rebeka Primc
Rok Zupan
Andrej Čurman
Stanka Štrus
Til Štamcar
Blaž Štamcar
Vesna Strmšek
Iztok Kos
Natalija Kosmač
Ljudmila Bezlaj Krevel
Marjan Tomkiewicz
Nika Škof
Matija Jelnikar
Nataša Zavrl
Roman Kajzar
Jana sedej
BORUT GARTNER
Simon Hudolin
Janez Božič
Marjan Colja
Ninko Potkolnjak
Lea Elena Vidmar
Katja Culiberg
Maja Bačer
Peter Lebar
Katerina Radevska
Jernej Dolničar
Jernej Dolničar
Dušan Seliškar
Ankica kukovec
Valentina Babuder
Katja Golob
Mišo Dakić
Jakov Zlodre
Anze Kozak
Alja Grželj
Jelka Maligoj
Darko Maligoj
Marina Kružić-Zekić
Monika Žagar
Katica Špiranec
Peter Dragovic
Erika Valecic
Edvard Hadalin
Zdenka Gajser
Alenka Spacal
Ela Nešić
Tara Nisha Oman
IGOR ERZETIČ
Luka Loncarevic
andrej c. rant
Davor Maršić
Mateja Jurkovič
Borut Zalar
Luka Komat
maja hawlina
Lara Tumpej
Jernej Oblak
Matevž Zenkovič
Matjaž Žitnik
Roman Košnik
Neža Hribernik
Aja Sredanović
Martin Lesjak
Luka Naumovski
Jan Robek
Branimir Šumak
Jan Mihevc
Gregor Kruh
Aljaž Prosen
anja planišček
Katja Vurcer Straže
Slobodan Vukosavljević
Tijana Todorovic