Seznam podpisov

Podpisane institucije

561 podpisov
Inštitut za sodobno družino Manami / Familylab Slovenija
Zavod za podporo civilnodružbenih iniciativ in multikulturno sodelovanje Pekarna Magdalenske mreže Maribor
Koridor - križišča umetnosti
zavod Artard
Društvo EnaBanda
Društvo Hagar (Haiku Garden)
ANTIKRISTI METLIKA
Društvo študentov Brežice
Maska – zavod za založniško, kulturno in producentsko dejavnost
Studio Akcija
Glosa - Sindikat kulture in narave Slovenije
Before Time (band)
Kinodvor
ŠKD Rola
Korez Guitars
Ruzanc - metliške cajtinge
Kolektiv Krneki Alneki
Piratska stranka
CEDRA - Center za družbeno raziskovanje
Kino Šiška
Društvo KAPA (KAPA records, Gala Hala)
Jazz Cerkno
podcast Megafon
graffiti Ljubljana
protestnik.si
Mladinska Aktivistična Organizacija
Zavod Exodos Ljubljana
Piščalka
Protestival
Slovenska filantropija
Relentless Youth
Društvo Trajna
Zavod YugoTranslate
Glas kulturi
Otok, zavod za razvijanje filmske kulture
Free the mouse (band)
Društvo za širjenje filmske kulture kino!
Društvo ŠKUC
Inštitut 8. marec
Društvo za oživljanje zgodbe 2 koluta (festival Animateka)
Druga godba
Mirovni inštitut
Območno združenje Rdečega križa Ribnica
Destilator klub
Zavod za uveljavljanje vizualne kulture Vizo
KUD Gadja zalega
Zavod Studio Bojler
LokalPatriot
Zavod SCCA-Ljubljana
Gibanje za dostojno delo in socialno družbo
KUD Plac
Mladi forum SD
Visokošolski sindikat Slovenije
Založba /*cf.
Društvo Iskra
Lista demokratičnega študentstva
šop records
Danes je nov dan
Divje ptice, Umetniško-raziskovalni inštitut za ples in gib
KUD Babadabing
Moonlee Records

Osebe, ki so podpisale

15257 podpisov
Alja Grželj
Darko Maligoj
Jelka Maligoj
Marina Kružić-Zekić
Monika Žagar
Katica Špiranec
Peter Dragovic
Erika Valecic
Edvard Hadalin
Zdenka Gajser
Alenka Spacal
Ela Nešić
Tara Nisha Oman
IGOR ERZETIČ
Luka Loncarevic
andrej c. rant
Davor Maršić
Mateja Jurkovič
Borut Zalar
Luka Komat
maja hawlina
Lara Tumpej
Jernej Oblak
Matevž Zenkovič
Matjaž Žitnik
Roman Košnik
Neža Hribernik
Aja Sredanović
Martin Lesjak
Luka Naumovski
Jan Robek
Branimir Šumak
Jan Mihevc
Gregor Kruh
Aljaž Prosen
anja planišček
Katja Vurcer Straže
Slobodan Vukosavljević
Slobodan Vukosavljević
Slobodan Vukosavljević
Slobodan Vukosavljević
Tijana Todorovic
Jan romih
Eva_Maria Maurer
Mojca Krivec
Blanka Hribar
dr. Aljaž Gaber
Aleš Srebrnič
Žiga Srebot Jelovšek
gašper kupic
Gordana Kupic
Nika Marolt
Meta Kus
Gregor Pobezin
Duša Hodžić
Vesna Tadic Juric
Jure Kregulj
jože malič
Alja Struncnik Urbanc
Branka Mevlja Turk
Luka Bubnič
Ema Karara
Siniša Prica
Andrej Hunjet
Maša Medica
Davor Cakanic
CIRIL prevc
Peter Ciuha
Žana Lovšin
Milan Erič
Ante Boban
Sara Klemenčič
Boštjan Ulaga
Taras Petrovčič Horvat
Matjaž Hančič Kajin
Miran Željko
Jerneja Judež
Alojz Gradišek
Katarina Robič
Tomaz Cebular
James Cosier
Ana Trebše
Vesna Barilar
Veronika Jeras
Tjaša Beršnak
Miloš Vlahović
Nina Primožič
Zoran Sever
Ana Šimenc
Matic Grojzdek
Gašper Hrovat
Daša Gorjan
Markus Maasing
Bojan Brajkovic
Joža Pirih
Nina Knežević
Bojan Nedoh
Darko Toplak
Matjaž Briški
Sandi Vučko