Seznam podpisov

Podpisane institucije

561 podpisov
KC Grad Beograd
Društvo Hrvatski centar kulture u Ljubljani
KLFM - Radio u zajednici, Split
Galerija Equrna
Mednarodna podiplomska šola Jožefa Stefana
Hiša!, društvo za ljudi in prostore
Mkk Kulturna zadruga Sveta Ana
Kulturno-glasbeno društvo Sladoled
Zavod NOSOROGI
Univerza v Ljubljani, Naravoslovnotehniške fakulteta
Študentski svet Fakultete za matematiko, naravoslovje in informacijske tehnologije Univerze na Primorskem
OŠ Kašelj
Klub K4
Slovensko kemijsko društvo
Evropski mladinski parlament Slovenije
Institut "Jožef Stefan"
Bralni krožek kritične psihologije
Fotopub
Kanal 103 (Skopje)
Društvo za preventivno delo
Društvo likovnih umetnikov Ljubljana
Pedagoška fakulteta Univerze v Ljubljani
Združenje DrogArt
KUD Pozitiv
Eko-kolektiv
Jezikovna zadruga Soglasnik
Zavod BAZA 13
Klub kočevskih študentov
Neformalna inicijativa mladih Mladforma
Radio Terminal
Novi turizam d.o.o. Rijeka
Društvo za sodobni ples Slovenije
Novi Bioskop Zvezda
Bend-it! Orchestra
Študentski svet Univerze na Primorskem
Festival MareziJazz
Marežgansko mladinsko društvo
Sindikat žerjavistov pomorskih dejavnosti Luke Koper
Študentsko društvo Silaq
Audiovizualni centar Dubrovnik
Slovenska rolkarska zveza
Kulturno umetniško društvo Jadran
Mladinsko informativno svetovalno središče Slovenije
Društvo za širjenje filmske kulture KINO!
IG Kultur Steiermark
Kulaktiv (študentska sekcija Slovenskega etnološkega in antropološkega združenja KULA)
Zavod Sektor
Ambasada Rog
SiNAPSA, slovensko društvo za nevroznanost
Big Nose Ent.
Kulturno društvo Grable, društvo za kreativno grabljenje sveta
Klub Zalih Rib
Društvo ŠIK
Nabla X band
the tree man band
Društvo slovenskega animiranega filma
DRUŠTVO ZA POMOČ OSEBAM Z MAS OKO
Društvo študentov psihologije Slovenije
Združenje Sezam
Študentski svet FF UL
Inštitut Odprte Misli OMI
Forum Ljubljana
Forum Ljubljana, Zavod za umetniško in kulturno produkcijo
Zavod KUNŠT
[machina]
Zavod za razvijanje ustvarjalnosti
Ekvator, društvo za raziskovanje izkušenj kazni zapora
Družina SBO
Neodvisni sindikat delavcev ljubljanske univerze - NSDLU
Radio Bruškin, Kotor, Crna Gora
Sijenke
RTV,Radio Novi Sad,Prvi program
Discokomitee (band)
Društvo študentov računovodstva in revizije
Klub Roller Derby Ljubljana
Klub vrhniških študentov
AarrgghH
AMARC Europe (Association mondiale des radiodiffuseurs communautaires Europe)
LjubljanJah Vibes
Društvo Modrina
Združenje Synaptic
Društvo za preučevanje rib Slovenije
Al Kaida
Isis
Društvo tabornikov Rod XI. SNOUB Miloša Zidanška Maribor
Noctiferia
Dobre zgodbe, d.o.o.
KAK Unterhund
AGORA-Verein Arbeitsgemeinschaft offenes Radio/Avtonomno gibanje odprtega radia
Ambasada Svetlane Makarovič
GT22
ustanova fundacija sonda
Festival mladih kultur Kunigunda
Mladinski kulturni klub eMCe plac
Zavod tipoRenesansa
Društvo IMPRO
UNIDU radio
damit doo
Društvo Kikimore
Filmsko društvo Temporama

Osebe, ki so podpisale

15257 podpisov
Alja Grželj
Darko Maligoj
Jelka Maligoj
Marina Kružić-Zekić
Monika Žagar
Katica Špiranec
Peter Dragovic
Erika Valecic
Edvard Hadalin
Zdenka Gajser
Alenka Spacal
Ela Nešić
Tara Nisha Oman
IGOR ERZETIČ
Luka Loncarevic
andrej c. rant
Davor Maršić
Mateja Jurkovič
Borut Zalar
Luka Komat
maja hawlina
Lara Tumpej
Jernej Oblak
Matevž Zenkovič
Matjaž Žitnik
Roman Košnik
Neža Hribernik
Aja Sredanović
Martin Lesjak
Luka Naumovski
Jan Robek
Branimir Šumak
Jan Mihevc
Gregor Kruh
Aljaž Prosen
anja planišček
Katja Vurcer Straže
Slobodan Vukosavljević
Slobodan Vukosavljević
Slobodan Vukosavljević
Slobodan Vukosavljević
Tijana Todorovic
Jan romih
Eva_Maria Maurer
Mojca Krivec
Blanka Hribar
dr. Aljaž Gaber
Aleš Srebrnič
Žiga Srebot Jelovšek
gašper kupic
Gordana Kupic
Nika Marolt
Meta Kus
Gregor Pobezin
Duša Hodžić
Vesna Tadic Juric
Jure Kregulj
jože malič
Alja Struncnik Urbanc
Branka Mevlja Turk
Luka Bubnič
Ema Karara
Siniša Prica
Andrej Hunjet
Maša Medica
Davor Cakanic
CIRIL prevc
Peter Ciuha
Žana Lovšin
Milan Erič
Ante Boban
Sara Klemenčič
Boštjan Ulaga
Taras Petrovčič Horvat
Matjaž Hančič Kajin
Miran Željko
Jerneja Judež
Alojz Gradišek
Katarina Robič
Tomaz Cebular
James Cosier
Ana Trebše
Vesna Barilar
Veronika Jeras
Tjaša Beršnak
Miloš Vlahović
Nina Primožič
Zoran Sever
Ana Šimenc
Matic Grojzdek
Gašper Hrovat
Daša Gorjan
Markus Maasing
Bojan Brajkovic
Joža Pirih
Nina Knežević
Bojan Nedoh
Darko Toplak
Matjaž Briški
Sandi Vučko