Seznam podpisov

Podpisane institucije

498 podpisov
Inštitut Odprte Misli OMI
Športno kulturno društvo Gor
Pop Depresija // Pop Depression
Klub Božidar
Zavod Stiropor
Glasbeni zavod Massive
Društvo za sprejem beguncev SPRAR, Aiello del Friuli, Italija
Radio CORAX (Halle/Germany)
Prunk Postojnske Mesnine d.o.o.
Bundesverband Freier Radios (Germany)
KLUB STUDENATA SOCIOLOGIJE "DISKREPANCIJA"
University of Education Upper Austria, Linz, Austria
Mreža mladih Hrvatske
Runda - Regionalna udruga nezavisnih diskografa
Radio Terminal
Membrana
Stazione Topolò-Postaja Topolove
Mladinski kulturni klub eMCe plac
Noč
kritika.mk
Kulturno alternativni klub Ormož
Piščalka
Društvo producentov elektronske glasbe Cogo
Filmoteka, zavod za širjenje filmske kulture
zAvodKRU
Delavska svetovalnica
Antifašistički vjesnik
BLOK
Gigodesign 2
Siderean
Udruga 90-60-90/ Platforma za suvremenu umjetnost, Zagreb
Društvo psihologov Slovenije
Udruženje za razvoj kulture "URK"/Klub Močvara - Zagreb, Hrvatska
Društvo rejcev polžev
muzika.hr
Platforma Landezine - Društvo za promocijo krajinske arhitekture
Feministični pevski zbor Z'borke
KC Grad Beograd
Društvo Hrvatski centar kulture u Ljubljani
KLFM - Radio u zajednici, Split
Galerija Equrna
Mednarodna podiplomska šola Jožefa Stefana
Hiša!, društvo za ljudi in prostore
Mkk Kulturna zadruga Sveta Ana
Kulturno-glasbeno društvo Sladoled
Zavod NOSOROGI
Univerza v Ljubljani, Naravoslovnotehniške fakulteta
Študentski svet Fakultete za matematiko, naravoslovje in informacijske tehnologije Univerze na Primorskem
OŠ Kašelj
Klub K4
Slovensko kemijsko društvo
Evropski mladinski parlament Slovenije
Institut "Jožef Stefan"
Bralni krožek kritične psihologije
Fotopub
Kanal 103 (Skopje)
Društvo za preventivno delo
Društvo likovnih umetnikov Ljubljana
Pedagoška fakulteta Univerze v Ljubljani
Združenje DrogArt
KUD Pozitiv
Eko-kolektiv
Jezikovna zadruga Soglasnik
Zavod BAZA 13
Klub kočevskih študentov
Neformalna inicijativa mladih Mladforma
Radio Terminal
Novi turizam d.o.o. Rijeka
Društvo za sodobni ples Slovenije
Novi Bioskop Zvezda
Bend-it! Orchestra
Študentski svet Univerze na Primorskem
Festival MareziJazz
Marežgansko mladinsko društvo
Sindikat žerjavistov pomorskih dejavnosti Luke Koper
Študentsko društvo Silaq
Audiovizualni centar Dubrovnik
Slovenska rolkarska zveza
Kulturno umetniško društvo Jadran
Mladinsko informativno svetovalno središče Slovenije
Društvo za širjenje filmske kulture KINO!
IG Kultur Steiermark
Kulaktiv (študentska sekcija Slovenskega etnološkega in antropološkega združenja KULA)
Zavod Sektor
Ambasada Rog
SiNAPSA, slovensko društvo za nevroznanost
Big Nose Ent.
Kulturno društvo Grable, društvo za kreativno grabljenje sveta
Klub Zalih Rib
Društvo ŠIK
Nabla X band
the tree man band
Društvo slovenskega animiranega filma
DRUŠTVO ZA POMOČ OSEBAM Z MAS OKO
Društvo študentov psihologije Slovenije
Združenje Sezam
Študentski svet FF UL
Inštitut Odprte Misli OMI
Forum Ljubljana
Forum Ljubljana, Zavod za umetniško in kulturno produkcijo

Osebe, ki so podpisale

13986 podpisov
Monika Aberšek
Marjan Robar
Petja Križmančič
Suzana Stančič
Jan Forjan
Maja Dobnik
Mija Michelizza
Damijan Lenče
Miha presker
Alenka Pintar
Mirjam Kovačič Kozorog
Lucija
Žiga Gerbec
Rebeka Pajek
Ana Plesko
Urban Jerman
Lucija Nared
heni erceg
Gal Gabrijel Vilfan
Lenka Kavčič
Katja Canalaz
Aleksandra Goropevšek
Roman Paškulin
Barbara Koselj
Goran Sergej Pristaš
Aljosa Rebolj
Deni Mihelj
Dejan Kršić
Emir medix
Neža Vengust
Bojan Toprek
Tadeja Pirih
Lea Lešek Povšič
Irena Prosenc
Tanja Milharčič
Mojca Bec
Urša Rolih
Luka Vidmar
Rok Hatze
Neža Brlan
Vanesa Studen
Zoja Krenker
Žan Škrjanec
Aleksandar Djevic
Lana Stvarnik
Igor Martinig
Lucija Vlatkovic
Milos Stojanovic
Darko Štrbac
Eva Kuhar
Patricia Bevc
Aljaž Strmljan
Darko Gavranović
Tilen Marčan
Tomaž Corn
Ognjen Lazarević
Mirjam Corn
Tisa Stegne
Maja Češnovar
Marko Blažević
Janez Novak
Gordana Ljubanić
Tina Lanšček
Primož Medved
Nino Anošek
Lina Ćuk
Alen Selan
Jana Studen
Vid Levar
Mateja Seničar
Sara Perko
Daniel Skerjanc
Veronika Kukovec
LJubomir Bojkovski
Adrijana Segalla
Aljaž Lipuš
Nejc Šneberger
Besnik racaj
Domagoj Savor
Monika B.Biba
Katarina Shoaib
Danijel Bogdanovic
SK
Nika Jerman
Urh Hrastnik
Maja Svet
Simon Blaško
Tone Franzot
Tinkara Kocjancic
Luka Frantar
Dina Karadžić
Branka Volf
Taja Vidinja
Martina Frantar
Katarina Farič
Vanja Plemus
Tjaša Pangeršič
Jan Zupančič
Nađa Suljanović
Melita Perkovič